Uždaryti langą
Archyvas

Brėkštant

0.0
Iš viso balsų: 0, vidurkis: 0.0
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Metai - 2008
Šalis - Lietuva
Žanras -
Trukmė - 45 min
Režisierius - Ignas Miškinis („Inga“), Donatas Vaišnoras („Žalios akys“), Marius Kunigėnas („Bent niekada“), Mantas Verbiejus („Tik tu ir aš“)
Scenarijaus autoriai -
Aktoriai - Dainius Gavenonis, Edita Užaitė („Inga“), Darius Gumauskas, Ieva Matulionytė, Ramūnas Cicėnas, Greta Zabukaitė, Ignas Miškinis („Žalios akys“), Judita Zareckaitė, Remigijus Endriukaitis, Luka Marija Rasimavičiūtė, Miglė Tylaitė, katinas Drugelis („Bent niekada“), Rūta Papartytė, Irmantas Jankaitis, Indrė Augustaitytė, Ramūnas Karpuška („Tik tu ir aš“)
Prodiuseriai -
Operatorius -
Montažas -
Kompozitoriai -
Pardavimo agentas -
Platintojas -
Dialogai -
Subtitrai -
Keturios istorijos, nagrinėjančios vyro ir moters santykius, papasakotos keturių jaunosios kartos režisierių. Veiksmas rutuliojasi mieste, brėkštant, tarp ketvirtos ir šeštos ryto – kai baigiasi vakar ir prasideda šiandien. Jis nori, kad Ji išeitų kol neprasidėjo diena. Ji nori, kad naktis dar užtruktų. Du vienišiai bando atsisveikinti po vienos nakties nuotykio. Vienos nakties nuotykis, skirtas pabėgti vienam nuo kito. O ryte peržvelgti įspūdžius ir savo jausmus. Jei jų dar bus. Kai pašėlęs pasaulio tempas ištrina ribas, sienas ir atstumus, du žmonės nakties ramybėje ieško atsakymo į klausimą, ar galima būti kartu, iš tiesų būnant atskirai? Slėpdamiesi nuo policijos du banko plėšikai atsiduria ant dangoraižio stogo. Tarsi nujausdami, kad tai – paskutinė jų gyvenimo stotelė, nusikaltėliai bando atsiverti vienas kitam. Tačiau mirties akivaizdoje gimstantis nuoširdumas – abejotinas, nes vienas bendrininkų – Vyras, kita – Moteris.

Apie režisierių