Archyvas

Moteris, kuri dainuoja
N-16
Filmas pridėtas
„Oskarui“ nominuota, Roterdamo kino festivalio publikos simpatijų prizą nustvėrusi ir nenuspėjamais siužeto posūkiais sukrečianti drama drama apie skausmingas vienos šeimos paslaptis ir šokiruojantį likimą pagal Wajdi Mouawado pjesę populiariam spektakliui. Geriausias 2010 m. Kanados filmas. Mirus motinai, jau suaugę sesuo ir brolis apsilanko pas teisininką išklausyti jos palikimo ir paskutinio noro. Dvynius šokiruoja motinos laiškų turinys: ji atsisako būti palaidota, kol vaikai nesuras jų brolio, apie kurį nieko nežinojo, ir tėvo, kurį manė esant mirusį. Brolis ir sesuo iš Kanados leidžiasi į ilgą kelionę po pilietinio karo nuniokotą Libaną. Klausydamiesi vietinių žmonių prisiminimų ir liudijimų, jie susipažįsta su tragiška mamos praeitimi ir sužino netikėtų staigmenų apie save.

Apie režisierių

Denis Villeneuve (g. 1967). Gimė Kanadoje, kino studijas baigė Kvebeko universitete, Monrealyje. Prieš debiutinį pilno metro filmą „Rugpjūčio trisdešimt antroji Žemėjė“ (1998), dėmesio susilaukė už video klipus bei trumpametražius filmus. Kiti du jo filmai „Sūkurys“ (2000) ir „Monrealio žudynės“ (2009) gavo „Genie“ apdovanojimus geriausio režisieriaus kategorijoje.
10.0
Iš viso balsų: 2
Metai - 2010
Šalis - Kanada, Prancūzija
Žanras -
Trukmė - 130 min
Režisierius - Denis Villeneuve
Scenarijaus autoriai - Denis Villeneuve
Aktoriai - Lubna Azabal, Mélissa Désormaux-Poulin, Maxim Gaudette, Rémy Girard, Abdelghafour Elaaziz, Allen Altman, Mohamed Majd
Prodiuseriai -
Operatorius - André Turpin
Montažas -
Kompozitoriai -
Pardavimo agentas -
Platintojas - E1 Entertainment International / Deanne Sowter
Dialogai - prancūzų, arabų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.