Uždaryti langą
Archyvas

Baladė liūdnajam trimitui

Balada triste de trompeta

0.0
Viso balsų: 0, vidurkis: 0.0
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Metai - 2010
Šalis - Ispanija, Prancūzija
Žanras -
Trukmė - 99 min
Režisierius - Álex de la Iglesia
Scenarijaus autoriai - Álex de la Iglesia
Aktoriai - Antonio de la Torre, Carlos Areces, Carolina Bang, Santiago Segura, Fernando Guillén Cuervo, Fran Perea, Sancho Gracia
Prodiuseriai -
Operatorius - Kiko de la Rica
Montažas -
Kompozitoriai -
Pardavimo agentas -
Platintojas - Films Distribution / Maywin Media
Dialogai - ispanų
Subtitrai - lietuvių, anglų
Amžiaus cenzas - S
Tarantiniškiausiai pašėlęs ir juodu humoru užtaisytas, stilingas ir žiaurus ispaniško cirko trileris reikšmingiausių šaliai istorinių įvykių fone nuo 1937 m. iki 1973 m. Du pavydūs klounai sadistiškai žaloja vienas kitą vardan aistringos meilės gražiajai šokėjai. Venecijos kino festivalio prizai už geriausią režisūrą ir scenarijų bei 15 „Goya“ nominacijų. Istorija nukelia į 1937-ųjų Madridą, Ispaniją pilietinio karo metais. Kai cirko trupė linksmina vaikus, o fone girdimas bombardavimas, staiga pasirodo grupė respublikonų kareivių ir įbruka klounams į rankas ginklus. Jaunojo Chaviero tėvas, tuo metu buvęs klounas, apginkluojamas mačete ima kapoti nacionalistus, tačiau pralaimėjęs kovą – įkalinamas ir vėliau nužudomas. Chavieras lieka našlaitis, tačiau jaunuolio gyvenimas tuo nesibaigia, o pakursto vėlesnę jo („Liūdnojo klouno“) mirtiną kovą su nuožmiuoju Serdžio („Kvailuoju klounu“) dėl meilės akrobatei Natalijai Franko režimo laikais.

Apie režisierių

Álex de la Iglesia. Gimė Bilbao, Ispanijoje. Deusto universitete baigė filosofiją. Režisieriaus filmai: „Pabaisos diena“ (1995), „Šokis su velniu“ (1997), „Mirti iš juoko“ (1999), „Respublika“ (2000), „Tobulas nusikaltimas“ (2004), „Žmogžudystės Oksforde“ (2008). 2009 m. išrinktas Ispanijos kino akademijos prezidentu.