Archyvas

Mano laimė
Счастье мое
S
Filmas pridėtas
Sunkvežimio vairuotojas Georgijus pasiima maistą, kurį jam suruošė žmona ir leidžiasi į kelią. Tačiau kelionėje pasimaišo įvairūs personažai: senas vyriškis, pasakojantis apie sugrįžimą iš fronto 1946 m. ir po to dingstantis, paauglė mergina, pardavinėjanti savo kūną (ir žinanti, kodėl), trys valkatos, planuojantys vagystę. Visi jie sujaukia Georgijaus rutiną taip, kaip jis ne tik nesitikėjo, bet ir neįsivaizdavo. Ar galima neprarasti žmogiškumo, kai esi priverstas kovoti dėl išlikimo? Ar gražus gamtovaizdis gali užgožti žiaurumą, kuris jame užgimsta?

Apie režisierių

Sergei Loznitsa (g. 1964). Gimė Baltarusijoje, po to persikėlė į Kijevą, kur studijavo matematiką. VGIK‘e (Maskva) studijavo režisūrą. Nuo 2000 m. kuria filmus Peterburge, dokumentinio kino studijoje. 2001 m. gavo Europos „Nipkov“ programos stipendiją ir išvyko į Vokietiją. Yra sukūręs ne vieną trumpametražį bei kelis pilnametražius filmus: „Susitarimas“ (2001), „Peizažas“ (2003), „Blokada“ (2005), “Pasirodymas” (2008). “Mano laimė“ – pirmasis režisieriaus vaidybinis filmas.
9.5
Iš viso balsų: 2
Metai - 2010
Šalis - Ukraina, Vokietija, Olandija
Žanras -
Trukmė - 127 min
Režisierius - Sergei Loznitsa
Scenarijaus autoriai - Sergei Loznitsa
Aktoriai - Viktor Nemets, Vlad Ivanov, Maria Varsami, Vladimir Golovin, Olga Shuvalova, Alexey Vertkov, Yuriy Sviridenko
Prodiuseriai -
Operatorius - Oleg Mutu
Montažas -
Kompozitoriai -
Pardavimo agentas -
Platintojas - Fortissimo Films
Dialogai - rusų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.