Archyvas

Erratum
T
Filmas pridėtas
Ar įmanoma pamiršti savo praeitį? Skaudus nutikimas kelyje priverčia jauną vyrą pasilikti gimtajame mieste ilgiau nei jis planavo. 34 metų Michalas turi gerą darbą vienoje Varšuvos apskaitos firmų, puikų butą, supratingą žmoną ir septynerių metų sūnelį. Tačiau sūnaus pirmosios komunijos dieną jis priverstas darbo reikalais sugrįžti į savo vaikystės namus. Michalas stengiasi užbaigti savo darbus kuo greičiau, tačiau ši kelionė tampa lūžiu, priverčiančiu iš naujo įvertinti savo gyvenimą mieste. Netikėtas auto įvykis užlaiko Michalą mažame miestelyje, kurį manė palikęs užmaršty. Turėdamas daug laisvo laiko, jis vaikštinėja pažįstamomis gatvėmis, susitinka su senais draugais, aplanko mėgiamas vietas, kur repetuodavo su roko grupe. Prisiminimai užplūsta jo sąmonę ir paaiškėja, jog Michalas svajojo studijuoti muziką, tačiau pasirinko praktišką kelią, užtikrinantį finansinę gerovę. Pokalbiai su tėvu ir buvusios grupės draugu priverčia jį įvertinti savo praeitį ir ateitį bei nenoriai pripažinti, jog yra padaręs nemenkų klaidų.

Apie režisierių

Marek Lechki (g. 1975). Scenaristas, režisierius, prodiuseris ir muzikantas, mokslus baigė Radijo ir televizijos fakultete, Silezijos universitete Katovicuose. Yra gavęs daug apdovanojimų už savo trumpametražius filmus ir dokumentiką nepriklausomuose kino festivaliuose. Jo vidutinio metražo filmas „Mano Miestas“ (2002) buvo apdovanotas keliuose svarbiuose Lenkijos kino festivaliuose. „Erratum“ – jo antrasis vaidybinis filmas.
4.0
Iš viso balsų: 1
Metai - 2010
Šalis - Lenkija
Žanras -
Trukmė - 90 min
Režisierius - Marek Lechki
Scenarijaus autoriai - Marek Lechki
Aktoriai - Tomasz Kot, Ryszard Kotys, Tomasz Radawiec, Janusz Michaùowski, Karina Kunkiewicz, Jerzy Rogalski, Jerzy Matula
Prodiuseriai -
Operatorius - Przemyslaw Kaminski
Montažas -
Kompozitoriai -
Pardavimo agentas -
Platintojas - Harmony Films
Dialogai - lenkų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.