kovo 24 – balandžio 3 d.

Archyvas

Modris
Modris Modris
2014 Latvija, Graikija 90 min N-13
Filmas pridėtas
Septyniolikmečiam Modriui įgriso nuobodi kasdienybė pilkame Rygos mikrorajone. Jam nusispjauti į žavios draugės bandymą išsaugoti romantiškus santykius. Modris vis dažniau praleidžia pamokas, bet mielai lankosi kazino ir bando laimę lošdamas. Šiam pomėgiui reikia pinigų, tad Modris nenustoja vogti ir galiausiai už menką sumą lombarde įkeičia mamos šildytuvą. Tai išsekina motinos kantrybę ir ji nutaria pamokyti sūnų, įskųsdama policijai. Tik advokato pastangų dėka Modrio bausmė sumažinama iki dvejų metų lygtinai. Jis lieka laisvėje, bet jei surinks tris nuobaudas už viešosios tvarkos pažeidimus, jo laukia kalėjimas. Užsispyrusiam maištautojui nepakanka vienos gyvenimo pamokos ir jis nerodo pastangų keistis. Jo smalsumą žadina tik noras surasti niekuomet nematytą tėvą.

Filmografija
„Pabėgimas iš Kubos“ (2009, dok. f.), „Sausio 13-oji“ (2009, dok. f.), „Įsilaužėliai“ (2010, dok. f.), „Modris“ (2014, „Kino pavasaris“).

Apie režisierių

Juris Kursietis (gim. 1983 m. Rygoje, Latvijoje).
8.3
Iš viso balsų: 6
Režisierius - Juris Kursietis
Scenarijaus autoriai - Juris Kursietis
Aktoriai - Kristers Pikša, Rēzija Kalniņa, Inese Pudža, Lāsma Kugrēna, Sabīne Trumsiņa, Januss Johansons, Kaspars Zvīgulis
Prodiuseriai - Juris Kursietis, Vicky Miha, Ingmar Trost, Iraklis Mavroidis, Angelos Venetis
Operatorius - Bogumil Godfrejow
Montažas - Yorgos Mavropsaridis
Kompozitoriai -
Pardavimo agentas -
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - latvių
Subtitrai - lietuvių, anglų
Filmografija
„Pabėgimas iš Kubos“ (2009, dok. f.), „Sausio 13-oji“ (2009, dok. f.), „Įsilaužėliai“ (2010, dok. f.), „Modris“ (2014, „Kino pavasaris“).

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.