pavasaris
AUGU SU KINO PAVASARIU

FILM HUNT: legalaus kino savaitė

Festivalis „Kino pavasaris“ kviečia atrasti kino ir edukacijos sąlyčio taškus bei drauge atsakyti į šiuos klausimus spalio 25–29 dienomis virtualiojoje erdvėje vyksiančiame renginyje „Film Hunt: legalaus kino savaitė“.

Renginys skirtas 1–12 kl. mokytojams, tačiau laukiami visi neabejingi bendrojo ugdymo aktualijoms.

Renginio metu sužinosite, kas yra autoriaus teisės ir intelektinė nuosavybė, kokią žalą dėl piratavimo patiria patys kūrėjai, kaip atskirti legalias filmų žiūrėjimo platformas nuo nelegalių, kas iš tiesų yra kokybiškas turinys, kur jo ieškoti ir kaip jį panaudoti edukacijos procese. O taip pat turėsite unikalią galimybę patyrinėti filmų kūrimo užkulisius ir susitikti su kino kūrėjais.

„Film Hunt: legalaus kino savaitė“ sieks įkvėpti pokyčiams bei sugriauti vyraujančius mitus, o penkių dienų programoje – dviejų dienų konferencija pedagogams, kūrybinės dirbtuvės, žymių lektorių pranešimai, įdomių piratavimo atvejų analizė ir parodomosios pamokos.

Norint dalyvauti renginyje, BŪTINA išankstinė REGISTRACIJA
Registracijos forma: https://bit.ly/filmhunt-registracija

Aktyviausiai „Film Hunt: legalaus kino savaitė“ sudalyvavusi mokykla laimės išskirtinį lauko kino seansą savo mokyklos kieme! 

Pradėkime atvirą pokalbį apie legalumą jau šiandien ir visi kartu mokykimės būti sąmoningais turinio vartotojais kasdien.

Daugiau informacijos apie renginio transliaciją bei detali programa – jau netrukus!

 

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.