balandžio 30 - gegužės 6 d.
Meeting Point

Europos kino forumas

Europos Kino forumas – svabriausias kino renginys žemyne – vyko Vilniuje 2017 metų balandžio 6 dieną „Meeting Point – Vilnius“ metu. Europos Komisijos 2015 metais inicijuotas „Europos kino forumas“, skirtas aptarti šiandienos audiovizualinio sektoriaus iššūkius. Europos kino forumo Vilniuje tema yra europietiško audiovizualinio turinio viešinimas ir svarba.

Pirmoji forumo diskusija buvo apie Europos kino konkurencingumą – apie galimybes naujiems ir įdomiems kino kūrėjams iš Europos, ypač mažųjų šalių, kaip atrasti ir sudominti žiūrovą. Buvo kalbama apie tai, kaip išlaikant europietišką tapatumą ir kultūrinę įvairovę sukurti populiarų filmą.

„Europos kino forumo“ metu didelis dėmesys buvo skiriamas ir veiksmų planui ugdant bei atrandant naujuosius talentus – buvo kalbama apie naująją kino kūrėjų kartą, kuri turi milžinišką kūrybinį potencialą, akcentuojamas naujas požiūris į kino kūrimą, naujų kino vėjų svarba.

Konferencija organizuojama kartu su Lietuvos kino centru, „Kūrybiškos Europos“ MEDIA biuru Lietuvoje. Konferencija finansuojama Lietuvos Kultūros Tarybos.

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.