balandžio 30 - gegužės 6 d.
BILIETAI

ERGO bilietų draudimas

/ERGO bilietų draudimas nuo nenumatytų aplinkybių/

Ilgametis, didysis festivalio partneris draudimo bendrovė ERGO visiems „Kino pavasario“ žiūrovams dovanoja festivalio bilietų draudimą nuo nenumatytų aplinkybių – jei pasikeitė planai ir negalite atvykti į planuotą filmą kino teatre, susisiekite su mumis ir jūsų bilietas bus pakeistas to paties ar kito filmo seansu, jums patogiu laiku!


 Kaip pasinaudoti ERGO bilietų draudimu?

  • Likus  24 valandoms iki seanso, į kurį negalėsite atvykti, pradžios, susisiekite su mumis el. paštu [email protected], prisegdami turimo bilieto kopiją, nurodydami, į kurį kitą seansą norėtumėte atvykti, bei savo asmeninius duomenis (vardą, pavardę ir telefono numerį).
  • Jei negalite atvykti į jokį kitą festivalio filmo seansą kino teatre, jūsų bilietą galėsime pakeisti kodu festivalio filmo peržiūrai „Kino pavasario“ virtualiajame kino teatre (įspėjame, kad festivalio virtualiojo teatro ir kino teatrų programos skiriasi).
  • Dėl draudimo galite kreiptis balandžio 29-gegužės 5 dienomis imtinai, nuo 8 iki 21 valandos – į jūsų užklausą bus sureaguota ir atsakyta per 3 valandas. Jei laišką išsiųsite po 21 val., atsakymas jus pasieks kitos dienos ryte.

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.