Balsuok už filmus

Vertink festivalio filmą ir laimėk kelionę dviem į Paryžių!

Vertinkite filmus mobiliojoje programėlėje, svetainėje www.kinopavasaris.lt ir balsavimo skrajutėse festivalio kino teatruose.

Loterijos prizą galima laimėti tik vertinant filmus prisiregistravus svetainėje, mobilioje programėlėje ar užpildžius visus laukelius ir įmetus skrajutę į loterijos dėžę. Loterijoje negali dalyvauti loterijos organizatorių darbuotojai. Loterija vyks 2018.03.15 – 03.29.

Kaip balsuoti svetainėje www.kinopavasaris.lt :

Kaip balsuoti mobiliojoje programėlėje KINO PAVASARIS 2018:

Atsisiųsk programėlę ANDROID / IOS

 

 

Loterijos organizatoriai: VšĮ „Kino pavasaris“, kelionių organizatorius „CWT Lithuania“, UAB (Carlson Wagonlit Travel), aviakompanija „Air Baltic Corporation AS“ bei ERGO Insurance SE Lietuvos filialas ir ERGO Life Insurance SE. 

Loterijos prizas – kelionė dviems asmenims į Paryžių: „Air Baltic Corporation AS“ lėktuvo bilietai Vilnius – Ryga – Paryžius – Ryga – Vilnius ekonomine klase, (skrydžiai vykdomi oro linijų airBaltic; yra papildomų sąlygų - apie jas plačiau https://www.airbaltic.com/lt/bendrosios-vezimo-taisykles/); 2 nakvynės viešbutyje Paryžiuje dviviečiame kambaryje; ERGO kelionių draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, medicininių išlaidų ir repatriacijos, kelionės bagažo, dokumentų ir pinigų praradimo, civilinės atsakomybės draudimas kelionės metu, bet ne ilgiau kaip 6 dienoms.

Su draudimo taisyklėmis galima susipažinti www.ergo.lt. Prizo laimėtojas bus išrinktas burtų keliu ir informuotas asmeniškai nurodytu elektroniniu paštu. Prizo laimėtojas bus išrinktas iki 2018.04.06. Galimos kelionės datos: nuo 2018.05.01 iki 2018.12.01. Abu asmenys privalo keliauti kartu. Prizo laimėtojas iki 2018.04.13 privalo pranešti organizatoriams pageidaujamas kelionės datas. Jei laimėtojo pageidaujamomis datomis nebus laisvų vietų, organizatoriai pasilieka teisę siūlyti alternatyvias kelionės datas. Nepasinaudojęs laimėjimu iki aukščiau nurodyto termino, laimėtojas netenka teisių į laimėtą prizą. Prizas į pinigus nekeičiamas ir trečioms šalims neperleidžiamas. Organizatoriai pasilieka teisę viešai paskelbti prizo laimėtoją. Dalyvaudami loterijoje, dalyviai sutinka su loterijos ir draudimo taisyklėmis. Jūsų asmens duomenis loterijos organizavimo ir tiesioginės rinkodaros tikslais (jeigu su tuo sutinkate) tvarkys VšĮ „Kino pavasaris“, j.a. kodas 300514378, buveinės adresas Sėlių g. 10-4, Vilnius, Lietuva. Jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis. Šias teises galite įgyvendinti susisiekdami su mumis el. p. info@kinopavasaris.lt.