kovo 14–27d.
Apie festivalį

Pasiūlymas įmonėms

KINO PAVASARIO bilietai, uždari kino seansai ar unikalūs kino seansai Operos ir baleto teatre.

Kinas turi didžiulę galią įkvėpti, tad kviečiame dovanoti prasmingas patirtis Jūsų darbuotojams, partneriams, kolegoms ar klientams.
Pradžiuginkime išankstiniais festivalio bilietų rinkiniais ar uždarais kino seansais. Tebūnie šiemet tas pavasaris, kai save įtraukiame į programą!

Bilietus bus galima išsikeisti į pasirinktus filmų seansus Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ar Šiaulių „Forum Cinemas” kino teatruose. Bilietai bus keičiami kino teatrų kasose arba internetu.

Pasiūlymo kaina priklauso nuo įsigyjamo bilietų kiekio, uždaro renginio lokacijos ir apimties – susisiekite žemiau nurodytais kontaktais ir gaukite individualų pasiūlymą.

FILMŲ PRISTATYMAS JŪSŲ DARBO VIETOJE

Įmonėms, įsigijusioms daugiau nei 150 „Kino pavasario“ išankstinių bilietų, surengiame nemokamą festivalio filmų pristatymą jų biuruose. Pristatymo metu festivalio komandos atstovas papasakoja apie „Kino pavasarį“, festivalio idėją bei pateikia filmų rekomendacijų.

Edit
Up
Down
Delete

Tokiu būdu įsigijusiems abonementus tampa lengviau išsirinkti norimus pamatyti filmus iš gausios jų programos (daugiau nei 60 ilgametražių filmų). Su įmonėmis dirbdami jau ne vienerius metus pastebime, kad kinas dažnai tampa komandos narius vienijančiu pomėgiu, jų diskusijas provokuojančia tema.


Atsižvelgdami į jūsų poreikius, galime pasiūlyti įvairius papildomus scenarijus, praturtinančius kino patirtis. Susisiekite su mumis ir rasime tinkamiausią sprendimą jūsų komandai:

Vytautė Morkutė
B2B pardavimų projektų vadovė
vytaute.morkute@ kinopavasaris.lt

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.