balandžio 30 - gegužės 6 d.
PROGRAMA

Apie namų kino platformas

KINO PAVASARIO virtualiojo kino teatro naudojimosi instrukcija

Kaip užsiregistruoti?

Apsilankę mūsų puslapyje filmai.kinopavasaris.lt ir pasirinkę funkciją „Registruotis“, atlikite šiuo veiksmus:

1. Įveskite savo vardą, elektroninio pašto adresą ir „Kino pavasario“ platformai skirtą slaptažodį. Susipažinkite su vartotojų taisyklėmis, su kuriomis, pateikdami registraciją, sutinkate.

2. Jūsų nurodytu el.paštu išsiųsime registracijos patvirtinimą.

Kaip žiūrėti festivalio filmus?

1. Apsilankę mūsų puslapyje filmai.kinopavasaris.lt pasirinkite funkciją „Prisijungti“ ir įveskite savo prisijungimo duomenis.

2. Išsirinkite filmą ir paspauskite „Nuomoti“.

3. Filmą galite žiūrėti iškart, paspaudus mygtuką „Žiūrėti“ ir filmui atsidarius peržiūros lange, arba vėliau, Jums patogiu metu.

SVARBU: Įsigytą filmą matysite savo paskyros skiltyje „Įsigyti filmai“. Per 24 valandas peržiūrėti filmą galima neribotą kartų kiekį.

TELIA TV ir TELIA PLAY naudojimo instrukcija

Turinį, kurį galite žiūrėti TELIA TV ekrane namuose, galite matyti ir TELIA PLAY (www.teliaplay.lt).

Norėdami naudotis TELIA PLAY, turite susikurti paskyrą. Tam turite turėti veikiantį el. pašto adresą; jis bus jūsų TELIA PLAY paskyros vartotojo vardas. Šiuo metu užsisakyti TELIA PLAY galite tik savo TELIA TV ekrane – meniu ieškokite punkto „Telia Play“ (TV kanalų arba programėlių meniu) ir sekite instrukcijas. Galimybės užsakyti salone arba telefonu nėra, tačiau TELIA specialistai gali paaiškinti, ką reikia daryti.

Jei norite pasirinkti vieną iš siūlomų „Videonuomos“ filmų ar kitų vaizdo įrašų, tai galite atlikti 2 būdais – naudojantis paieška arba kategorijomis.

Svarbu. Prie kiekvieno vaizdo įrašo rodoma kaina. Už mokamus vaizdo įrašus į einamąją sąskaitą bus įskaičiuotas mokestis, nurodytas ekrano dešinėje. Išsirinktą filmą už nurodytą mokestį galite žiūrėti 24 valandas.

ŽMONĖS Cinema naudojimo instrukcija

Savo interneto naršyklėje suveskite www.zmonescinema.lt. Dešiniame viršutiniame kampe spauskite mygtuką PRISIJUNGTI ir atlikite pagrindinius registracijos žingsnius:

  1. Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir ŽMONĖS Cinema platformai skirtą slaptažodį, susipažinkite su vartotojų taisyklėmis.
  2. Patvirtinkite savo gyvenamąją šalį, įvesdami savo telefono numerį.
  3. Norėdami žiūrėti tik festivalio „Kino pavasaris“ filmus, praleiskite registracijos prenumeratai žingsnį ir pasirinkite PRADĖTI ŽIŪRĖTI.

Svetainės viršuje esančioje meniu juostoje pasirinkite skiltį KINO PAVASARIO filmai, pasirinkite konkretų filmą ir spauskite ŽIŪRĖTI.

Išsirinktą filmą galite žiūrėti 48 valandas.

Apmokėjimas. Norėdami apmokėti peržiūrą, spauskite mygtuką  PAPILDYKITE PINIGINĘ ir pasirinkite Jums patogiausią apmokėjimo būdą, atsižvelgdami į planuojamų žiūrėti filmų skaičių. Jei norėsite nepertraukiamai žiūrėti keletą filmų, virtualią piniginę iškart galite papildyti atitinkama suma.

Kilus klausimams – susiekite:

El. paštas: [email protected]

Tel. nr.: +370 5 249 7221

Arba parašykite tiesiai mums į Facebook: https://www.facebook.com/kinopavasaris.lt/


 Filmų saugumu rūpinasi:

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.