kovo 18 - balandžio 5 d.
ŽIŪRĖK NAMUOSE

Apie namų kino platformas

  

Filmų saugumu rūpinasi:

„Eyelet“ naudojimosi „Kino pavasario“ svetainėje instrukcija

Žiūrint filmus „Kino pavasario“ svetainėje būtina užsiregistruoti namų kino platformoje „Eyelet“.

 • Norėdami įsigyti filmo peržiūrą, spauskite ant pasirinkto filmo.
 • Užsiregistruokite nurodydami naudojamo el. pašto adresą.
 • Nurodytu el. paštu gausite patvirtinimą.
 • Apmokėkite už norimo filmo peržiūrą suvesdami mokėjimo kortelės duomenis.
 • Mėgaukitės filmu (įsigyta filmo peržiūra galios 48 valandas).

TELIA TV ir TELIA PLAY naudojimo instrukcija

Turinį, kurį galite žiūrėti TELIA TV ekrane namuose, galite matyti ir TELIA PLAY (www.teliaplay.lt).

Norėdami naudotis TELIA PLAY, turite susikurti paskyrą. Tam turite turėti veikiantį el. pašto adresą; jis bus jūsų TELIA PLAY paskyros vartotojo vardas. Šiuo metu užsisakyti TELIA PLAY galite tik savo TELIA TV ekrane – meniu ieškokite punkto „Telia Play“ (TV kanalų arba programėlių meniu) ir sekite instrukcijas. Galimybės užsakyti salone arba telefonu nėra, tačiau TELIA specialistai gali paaiškinti, ką reikia daryti.

Jei norite pasirinkti vieną iš siūlomų „Videonuomos“ filmų ar kitų vaizdo įrašų, tai galite atlikti 2 būdais – naudojantis paieška arba kategorijomis.

Svarbu. Prie kiekvieno vaizdo įrašo rodoma kaina. Už mokamus vaizdo įrašus į einamąją sąskaitą bus įskaičiuotas mokestis, nurodytas ekrano dešinėje. Išsirinktą filmą už nurodytą mokestį galite žiūrėti 24 valandas.

  

ŽMONĖS Cinema naudojimo instrukcija

Savo interneto naršyklėje suveskite www.zmonescinema.lt. Dešiniame viršutiniame kampe spauskite mygtuką PRISIJUNGTI ir atlikite pagrindinius registracijos žingsnius:

 1. Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir ŽMONĖS Cinema platformai skirtą slaptažodį, susipažinkite su vartotojų taisyklėmis.
 2. Patvirtinkite savo gyvenamąją šalį, įvesdami savo telefono numerį.
 3. Norėdami žiūrėti tik festivalio „Kino pavasaris“ filmus, praleiskite registracijos prenumeratai žingsnį ir pasirinkite PRADĖTI ŽIŪRĖTI. Jei turite nuolaidos kodą – rinkitės mygtuką TURITE KODĄ?

Svetainės viršuje esančioje meniu juostoje pasirinkite skiltį KINO PAVASARIO filmai, pasirinkite konkretų filmą ir spauskite ŽIŪRĖTI.

Išsirinktą filmą galite žiūrėti 24 valandas.

Apmokėjimas. Norėdami apmokėti peržiūrą, spauskite mygtuką  PAPILDYKITE PINIGINĘ ir pasirinkite Jums patogiausią apmokėjimo būdą, atsižvelgdami į planuojamų žiūrėti filmų skaičių. Jei norėsite nepertraukiamai žiūrėti keletą filmų, virtualią piniginę iškart galite papildyti atitinkama suma.

Plačiau kaip naudotis platfoma https://zmonescinema.lt/kino-pavasaris

Go3“ naudojimo instrukcija

Jei turite „Go3“ paskyrą:

 1. Prisijunkite prie savo paskyros ir įsitikinkite, kad turite aktyvų mokėjimo būdą: Mano paskyra -> Pakeisti mokėjimo būdą.
 2. Filmų nuomoje išsirinkite norimą filmą ir paspauskite „Nuoma“.
 3. Įveskite PIN kodą (pvz. 1234). Jei jį pamiršote, pakeisti galite: Mano paskyra -> Pakeisti PIN.
 4. Spauskite „Patvirtinti“. Filmo peržiūra bus galima 48 val. po apmokėjimo.  

Jei neturite „Go3“ paskyros:

 1. Užsiregistruokite Go3 platformoje https://go3.lt/subscriber/register. Registruojantis reikalingas el. pašto adresas arba telefono nr.
 2. Užsiregistravus, sekite instrukcijas, kurios nurodytos 1-4 punktuose (žr. Jei turite Go3 paskyrą).

Atsiskaitymo būdai:

 • Kreditinė/ debetinė banko kortelė
 • PayPal

Go3 veikia šiuose įrenginiuose:

 • Kompiuteriuose
 • Planšetėse ir telefonuose (atsisiųskite Go3 programėlę nemokamai iš Google Play ar App Store)
 • Išmaniuosiuose TV naudojant Go3 programėlę (Samsung su Tizen programine įranga (nuo 2016 m.) / Android TV, kurių versija yra 9.0 arba aukštesnė).

„Cgates“ sumanios TV „Kino klubas“ naudojimo instrukcija

 1. Norėdami patekti į „Kino pavasario“ katalogą priedėlio pultelyje spauskite mygtuką „Video“. Jį rasite viršutinėje pultelio dalyje.
 2. Nuspaudus mygtuką pateksite į „Video“ aplinką, kur pultelio navigaciniais mygtukais „aukštyn/žemyn“ pasirinkite katalogą „Kino Pavasaris“  ir spauskite mygtuką „OK“
 3. Atsidariusiame sąraše matysite filmus. Norėdami nusipirkti filmą navigaciniais mygtukais „aukštyn/žemyn“ pasirinkite norimą filmą ir spauskite „ok“
 4. Atsidariusioje lentelėje matysite pasirinkimus
 5. „Pirkti“ - pasirinkus šį veiksmą pereisite prie filmo pirkimo.
 6. „Daugiau informacijos“ - filmo aprašymas, kurį galite peržiūrėti nemokamai prieš pirkdami filmą
 7. Pasirinkę mygtuką „Pirkti“ ekrane pamatysite patvirtinimo langą, kuriame bus perkamo filmo pavadinimas, kaina ir suteiktas laikas peržiūrai. Norėdami patvirtinti pirkimą, pultelio pagalba surinkite pirminį PIN kodą 1111 ir spauskite mygtuką „ok“. Po šio veiksmo filmas automatiškai pasileis. Įsigyta filmo peržiūra galios 48 valandas.
 8. Jei pakeitėte ir neprisiminate PIN kodo, kreipkitės tel. (8 5) 215 0000

Mokestis už filmus bus automatiškai įtrauktas į sąskaitą už „Cgates“ paslaugas.

„Kinofondas“ naudojimo instrukcija

Mokamus filmus gali žiūrėti tik registruoti vartotojai. Platformoje www.kinofondas.lt užregistruokite savo asmeninę paskyrą „kaip žiūrovas“, patvirtinkite gautą nuorodą el. paštu ir mėgaukitės filmu neribotą kartų kiekį 24 valandas nuo atlikto mokėjimo, kurį patvirtino bankas.

Nuolaidos kodas. Jį aktyvuoti gali tik registruoti vartotojai prisijungę prie savo asmeninės paskyros.  Nuolaidų kodo laukelyje įveskite gautą kodą ir jums bus suteikta nemokama filmo peržiūra.

Apmokėjimas. Atliekamas pasirenkant bet kurį patogų atsiskaitymo būdą: elektroninę bankininkystę, elektroninius pinigus ar renkantis kitą patogią mokėjimo sistemą.   

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.