Meeting Point - Vilnius

Tarptautinis industrijos renginys „Meeting Point – Vilnius“ vyks 2020 m. kovo 30 – balandžio 1 d.

„Meeting Point – Vilnius“ 2020

„Meeting Point – Vilnius“ – tarptautinis kino industrijos renginys, padedantis atrasti, plėtoti ir remti Europos talentus ir kuriamus debiutinius filmus. Kasmet daugiau nei 250 kino industrijos profesionalų pritraukiantis renginys siekia sukurti galimybes bendradarbiauti skirtingiems Europos makroregionams: nuo Baltijos šalių iki Pietryčių Europos, nuo Kaukazo iki Vakarų Europos.

MPV sudaro:

  • Filmų projektų pristatymai „Coming Soon“ sesijose

20 atrinktų debiutinių filmų projektų, jau baigtų ar postprodukcijos etape, turės galimybę pristatyti savo projektus tarptautinei kino industrijos bendruomenei ir dalyvauti individualiuose susitikimuose. Vaidybiniai, dokumentiniai ir animaciniai ilgametražiai filmai, kurių premjera numatoma 2020 m. balandžio–gruodžio laikotarpiu, skatinami dalyvauti ir teikti paraiškas!

  • „Industry Screening“ peržiūros

Tai speciali platforma, skirta pristatyti atrinktiems filmams festivalių programų sudarytojams, filmų platintojams ir pardavimo agentams. 

  • Meistriškumo kursai ir diskusijos

Daugybė įkvepiančių diskusijų, apžvelgiančių ir besigilinančių į šiuolaikines kino rinkos, pardavimo ir platinimo naujoves. Specialus dėmesys bus skiriamas filmų festivaliams vystyti. Taip pat per renginį suteikiama galimybė susitikti su kino kūrėjais ir kitais industrijos profesionalais, kurie ne tik aptars naujausius audiovizualinio sektoriaus pokyčius, bet ir įkvėps.

  • Talentų lizdas

MPV inicijuoja naują talentų vystymo programą, skirtą atrasti ir skatinti jaunus profesionalus iš Baltijos regiono, Baltarusijos, Ukrainos ir Kaukazo šalių.

Atrinkti pradedantieji rašytojai, aktoriai, prodiuseriai ir kino kritikai turės galimybę įsitvirtinti kino industrijoje, mokydamiesi iš savo srities profesionalų ir kitų kolegų specialiuose mokymuose bei renginiuose.  

Jei kils klausimų, susisiekite su mumis industry@kinopavasaris.lt