Meeting Point

MEETING POINT – VILNIUS

 „Meeting Point – Vilnius“ vyks hibridine forma kovo 30–balandžio 1 d.

  

Tarptautinis kino industrijos renginys „Meeting Point – Vilnius“ 2022

„Meeting Point – Vilnius“ – tarptautinis kino industrijos renginys, padedantis atrasti, plėtoti ir remti Europos talentus ir kuriamus debiutinius filmus. MPV siekia sukurti galimybes bendradarbiauti skirtingiems Europos makroregionams: nuo Baltijos šalių iki Pietryčių Europos, nuo Kaukazo iki Vakarų Europos.

MPV sudaro:

  • Filmų projektų pristatymai „Coming Soon“ sesijoje

20 atrinktų debiutinių filmų vėlyvoje vystymo stadijoje ar postprodukcijoje kūrėjai turės galimybę pristatyti savo projektus kino industrijos bendruomenei ir dalyvauti individualiuose susitikimuose.

Vaidybiniai, dokumentiniai ir animaciniai ilgametražiai filmai, kuriuos numatoma užbaigti ir pristatyti 2022 m. arba 2023 m. pradžioje, labai kviečiami dalyvauti ir teikti paraiškas!

  • „Industry Screening“ platforma

Speciali platforma festivalių programų sudarytojams, platintojams, pardavimų ir užsakymų vadovams – čia jie galės peržiūrėti perspektyviausius būsimus Baltijos šalių projektus.

Lietuvos kambarys – tai skaitmeninis būsimų lietuviškų filmų, skirtų festivaliams ir pardavimui, katalogas.

  • „Talks on Tomorrow“ diskusijos ir pristatymai

Įkvepiančių diskusijų ir pristatymų programa, skirta aptarti audiovizualinės industrijos šiuolaikines ir ateities tendencijas.

  • Talentų lizdas

Talentų vystymo programa, skirta atrasti ir skatinti jaunus profesionalus iš Baltijos regiono, Baltarusijos, Ukrainos ir Kaukazo šalių.

Atrinkti pradedantieji rašytojai, aktoriai, prodiuseriai ir kino kritikai turės galimybę prisijungti prie kino industrijos ir užmegzti ryšius jiems skirtų paskaitų, susitikimų ir renginių metu.

 

Užklausas prašome siųsti [email protected] 

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.