pavasaris
Meeting Point

MEETING POINT – VILNIUS

 „Meeting Point – Vilnius“ vyks 2021 m. balandžio 14–16 d. virtualiai

 

Tarptautinis kino industrijos renginys „Meeting Point – Vilnius“ 2021

„Meeting Point – Vilnius“ – tarptautinis kino industrijos renginys, padedantis atrasti, plėtoti ir remti Europos talentus ir kuriamus debiutinius filmus. MPV siekia sukurti galimybes bendradarbiauti skirtingiems Europos makroregionams: nuo Baltijos šalių iki Pietryčių Europos, nuo Kaukazo iki Vakarų Europos.

MPV sudaro:

  • Filmų projektų pristatymai „Coming Soon“ sesijoje

20 atrinktų debiutinių filmų vėlyvoje vystymo stadijoje ar postprodukcijoje kūrėjai turės galimybę pristatyti savo projektus kino industrijos bendruomenei ir dalyvauti individualiuose susitikimuose.

Vaidybiniai, dokumentiniai ir animaciniai ilgametražiai filmai, kuriuos numatoma užbaigti ir pristatyti žiūrovams 2021 m. ar 2022 m. pradžioje, skatinami dalyvauti ir teikti paraiškas!

  • „Industry Screening“ platforma

Tai speciali platforma, skirta festivalių programų sudarytojams, filmų platintojams ir pardavimo agentams pristatyti geriausius Lietuvoje kuriamus filmų projektus.

Lietuvos kambarys – tai skaitmeninis būsimų lietuviškų filmų, skirtų festivaliams ir pardavimui, katalogas.

  • „Talks on Tomorrow“ diskusijos ir pristatymai

Įkvepiančių diskusijų ir pristatymų programa, skirta aptarti audiovizualinės industrijos šiuolaikines ir ateities tendencijas.

  • Talentų lizdas

Talentų vystymo programa, skirta atrasti ir skatinti jaunus profesionalus iš Baltijos regiono, Baltarusijos, Ukrainos ir Kaukazo šalių.

Atrinkti pradedantieji rašytojai, aktoriai, prodiuseriai ir kino kritikai turės galimybę prisijungti prie kino industrijos ir užmegzti ryšius jiems skirtų paskaitų, susitikimų ir renginių metu.

 

Jei kils klausimų, susisiekite su mumis [email protected]

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.