Archyvas FIPRESCI apdovanojimas 2019

Tarptautinė kino kritikų federacija FIPRESCI gyvuoja jau daugiau kaip 90 metų. Pagrindinis organizacijos, turinčios daugiau nei 60 pasaulio šalių narių tinklą, tikslas – atrasti ir remti nacionalinį kiną su visomis savarankiškomis jo išraiškos formomis ir įvairove, nes tai svarbi šalių nacionalinės kultūros ir tapatybės dalis. FIPRESCI žiuri „Kino pavasaryje“ išrinks geriausią Baltijos jūros regione kuriančio režisieriaus filmą. FIPRESCI taip pat organizuoja konferencijas ir seminarus, bendradarbiauja su Europos kino akademija ir kiekvienais metais skelbia Geriausią metų filmą San Sebastiano kino festivalio atidarymo ceremonijos metu. Neseniai ši organizacija prisijungė prie Berlyno kino festivalio edukacinės iniciatyvos „Berlinalės talentai“, kurioje mokosi jaunieji kino kritikai.

Tarptautinės kino kritikų federacijos prizas

CUTTERHEAD / ĮSTRIGĖ
rež. Rasmus Kloser Bro
Įstrigę
2018 / Danija / rež. Rasmus Kloster Bro
Cutterhead

ŽIURI NARIAI

Anton Filatov
Ukraina
Kino kritikas

Anton Filatov – kino kritikas, žurnalistas ir daugiau nei tūkstančio straipsnių apie kiną autorius. Jis yra portalo CutInsight įkūrėjas ir redaktorius, Ukrainos kino akademijos narys ir Odesos bei Transilvanijos kino festivalių FIPRESCI žiuri narys.

Britt Sørensen
Norvegija
Kino kritikė

Britt Sørensen dirba kino kritike Bergens Tidende laikraštyje. 2009 m. tapo Norvegijos kino kritikų organizacijos valdybos nare. Nuo 2011 m. priklauso Norvegijos nominacijų Šiaurės tarybos kino prizui žiuri. 2018 m. Haugesiundo tarptautiniame kino festivalyje buvo FIPRESCI žiuri narė.

Florian Vollmers
Vokietija
Kino kritikas

Florian Vollmers nuo 2001 m. Vokietijos laikraščiuose ir žurnaluose publikuoja filmų recenzijas. Dirbo Liubeko festivalio Nordic Film Days komunikacijos komandoje ir ėjo Osnabriuko nepriklausomo kino festivalio direktoriaus pareigas.

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.