Archyvas Žiūroviškiausio filmo rinkimai

ŽIŪROVIŠKIAUSIAS FESTIVALIO FILMAS

Festivalio pagrindinio partnerio ERGO draudimo grupės dovanojamos uždarymo ceremonijos metu buvo paskelbtas žiūroviškiausias 20-ojo „Kino pavasario“ filmas. Juo, kaip jau buvo galima nuspėti, tapo festivalį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje atidaręs Xavier Dolano filmas „Mamytė“

Mamytė
2014 / Kanada / rež. Xavier Dolan
Mommy

ŽIŪROVIŠKIAUSIO LIETUVIŠKO FILMO RINKIMAI

Balsuodami internete, mobilioje programėlėje ir kino teatruose žiūrovai vertino labiausiai patikusį darbą iš lietuviškų filmų programos. Jos koordinatorė Justė Zavišaitė ir 2014 m. žiūroviškiausio lietuviško filmo „Nematomas frontas“ vienas iš režisierių – Vincas Sruoginis – paskelbė, kad žiūroviškiausiu lietuvišku filmu pripažintas programoje „Lietuviai svetur“ rodytas dokumentinis filmas „Gyvenimas yra šventas“, pasakojantis apie garsiausią Kolumbijos lietuvį, buvusį Bogotos merą Antaną Mockų. 

„Air Lituanica“ įsteigė prizą balsavusiems už mėgstamiausius filmus įvairiose kategorijose – savaitgalį dviem Paryžiuje. „Air Lituanica“ atstovai Simonas Bartkus ir Rasa Barysienė paskelbė, kad burtu keliu prizai atiteko Laimai Vasiliauskaitei ir Lolitai Noreikaitei. 

Gyvenimas yra šventas
2014 / Danija, Airija, Norvegija, Kolumbija / rež. Andreas Dalsgaard, Nicolas Servide, Vivana Gomez
Life Is Sacred

Prizai balsavusiems

„Omnitel“ apdovanojo balsavusiuosius festivalio mobiliojoje programėlėje.

Viso 20-ojo „Kino pavasario“ metu už labiausiai patikusius filmus buvo galima balsuoti festivalio mobiliojoje programėlėje. Vienam iš žiūroviškiausio filmo vertintojų „Kino pavasario“ partneris „Omnitel“ įsteigė prizą – išmanųjį telefoną „Samsung Galaxy A5“. Burtų keliu jis atiteko Agnei Jurkienei.

Dar trim laimingiesiems – Gintautui P., Jurginai G. ir Ievai P. – „Omnitel“ padovanojo Nobelio ekonomikos premijos laureato Danielio Kahnemano knygą „Mąstymas, greitas ir lėtas“. 

Balsuojantiems kino teatruose loterijos prizas – kelionė dviems asmenims į Paryžių: lėktuvo bilietai Vilnius – Paryžius – Vilnius ekonomine klase ir 2 nakvynės 3*** viešbutyje Paryžiuje dviviečiame kambaryje. Prizą įsteigia AirLituanic ir Kelionių agentūra Carlson.

Jūsų interneto naršyklės versija yra per sena, todėl negalime Jums rodyti turinio.

Norėdami tęsti naršymą mūsų internetinėje svetainėje, prašome atsinaujinti savo naršyklę.

Atsiprašome už nepatogumus.