AKREDITACIJŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

24-asis Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“ vyks kovo 21 – balandžio 4 dienomis.

Festivalio metu Festivalio svečiams, dalyviams ir kitiems asmenims ar organizacijoms gali būti išduodamos akreditacijos, kurios galioja viso festivalio metu. Organizatorius taip pat gali paskelbti papildomas Festivalio savaites ir pratęsti akreditacijų galiojimo terminą.

Festivalio akreditacijos yra skirstomos į dvikategorijas:

I kategorijai priskiriamos akreditacijos išduodamos: rėmėjams, partneriams,  žiuri nariams, užsienio svečiams, svečiams, žiniasklaidai ir industrijos renginio „Meeting Point – Vilnius“dalyviams.

II kategorijai priskiriamos akreditacijos, išduodamos: organizatoriams, studentams, vertėjams ir savanoriams.

Vardine akreditacija gali naudotis tik joje nurodytas asmuo. Pažeidus šią taisyklę, akreditacija bus konfiskuota.

Praradus ar pažeidus akreditaciją, prašome apie tai nedelsiant pranešti festivalio organizatoriams: 

PRIVILEGIJOS

Festivalio akreditacija suteikia teisę lankytis:

  • industrijos renginyje „Meeting Point – Vilnius“ (išskyrus filmų peržiūrų sesijas, į kurias vyks atskira registracija);
  • privačiuose industrijai skirtuose seansuose (kūrėjams pageidaujant ŽINIASKLAIDAI galimi apribojimai);
  • įprastuose festivalio programos seansuose visose festivalio vietose. Akredituotiems asmenims vietų skaičius kino salėse yra ribotas. Norėdami užsitikrinti vietą, prašome atvykti 15 min. prieš seansą ir palaukti akredituotiesiems skirtoje eilėje. Vietų trūkumo atveju akredituoti asmenys į seansą yra įleidžiami pagal kategorijas.

Pastaba: kvietimai į specialiuosius festivalio renginius – atidarymo ir uždarymo ceremonijas, vakarėlius ir kitus – organizatorių siunčiami asmeniškai. Patvirtinti apie dalyvavimą renginyje galėsite, prisijungę prie savo „Lankytojo puslapio“ profilio arba elektroniniu paštu.

INDUSTRIJOS AKREDITACIJA („Meeting Point – Vilnius“) yra aktyvi tik industrijos renginio metu: balandžio 2 – balandžio 4 d., Vilniuje, ir negalioja į Festivalio filmų seansus.

Visos kitos akreditacijos aktyvios viso festivalio metu: kovo 21 – balandžio 4 d.

AKREDITACIJOS ATSIĖMIMAS VIETOS BEI TARPTAUTINIAMS SVEČIAMS

AKREDITACIJAS galima atsiimti kovo 21 – balandžio 4 dienomis Festivalio Informacijos centre esančiame kino teatre FORUM CINEMAS VINGIS, Savanorių pr. 7, Vilnius. Informacijos centro darbo laikas: darbo dienomis nuo 14 val. iki 23 val., savaitgaliais nuo 10:30 val. iki 23 val.

INDUSTRIJOS AKREDITACIJĄ („Meeting Point – Vilnius“) galima atsiimti balandžio 2 – 4 dienomis festivalio industrijos informacijos centre esančiame viešbutyje RADISSON BLU HOTEL (Konstitucijos pr. 20, Vilnius). Info centras veik nuo 9 iki 19 val.

Kaune AKREDITACIJAS galima atsiimti kovo 22 – balandžio 4 dienomis, Festivalio Informacijos centre kino teatre FORUM CINEMAS, Karaliaus Mindaugo pr. 49.

Klaipėdoje AKREDITACIJAS galima atsiimti kovo 22 – balandžio 4 dienomis, Festivalio kino teatre FORUM CINEMAS, Taikos pr. 61. Kontaktinis asmuo: Ūkana - klaipeda@kinopavasaris.lt, 8 653 7188.

Kilus klausimams dėl akreditacijų atsiėmimo kreipkitės paštu akreditacijos@kinopavasaris.lt arba telefonu: +37065394966.

Vardinė akreditacija bus išduodama akredituotam asmeniui pateikus galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Pageidaujant, jog akreditaciją atsiimtų kitas asmuo, akreditacijos gavėjas privalo apie tai informuoti Festivalio organizatorius iš anksto el. paštu: akreditacijos@kinopavasaris.lt, nurodydamas atsiimančio asmens vardą ir pavardę. 

DUOMENŲ APSAUGA 

Jūsų pateikti asmeniniai duomenys – vardas, pavardė, kontaktai ir adresai – automatiškai išsaugojami, klasifikuojami ir laikomi Vilniaus tarptautinio kino festivalio KINO PAVASARIS duomenų bazėje.  

Festivalis rūpinasi, kad jūsų asmeniniai duomenys, surinkti jums užsiregistravus „Lankytojų puslapyje“, būtų saugojami, neperduodami ir naudojami tik tuo atveju, kai siekiama gerinti jūsų aptarnavimo kokybę ir komunikaciją. Mes gerbiame Jūsų privatumą, todėl nerinksime jokių papildomų duomenų, o gautus tvarkysime ir saugosime remiantis įstatymais. Daugiau apie mūsų organizacijos privatumo politiką rasite: https://kinopavasaris.lt/lt/taisykles.

Vilniaus tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ organizatorius yra VšĮ „Kino pavasaris“, el. pašto adresas info@kinopavasaris.lt, tel. +370 5 249 7221.