Privatumo ir naudojimosi taisyklės

Vilniaus tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ (toliau – Festivalis) organizatorius yra VšĮ „Kino pavasaris“, juridinio asmens kodas 300514378, registracijos adresas: Taikos g. 141-16, LT-05206, Vilnius, el. pašto adresas info@kinopavasaris.lt, tel. +370 5 249 7221 (toliau – Organizatorius).

Asmeniniai lankytojų duomenys yra renkami tam, kad lankytojai galėtų pasinaudoti svetainės ir mobiliosios aplikacijos funkcija „Mano aplinka“, t.y. susikurti savo paskyrą, kurioje galėtų matyti savo filmus, seansus, balsuoti ir vertinti filmus, dalyvauti konkursuose, palikti komentarus, pasinaudoti specialiomis Festivalio akcijomis bei kitomis naudomis. Tokia informacija yra vardas, pavardė, el. pašto adresas ir facebook prisijungimo ID. Lankytojas patvirtina ir pareiškia, kad suteikia Organizatoriui teisę rinkti, kaupti, sisteminti, naudoti ir tvarkyti visus ir bet kuriuos asmens duomenis, kuriuos Lankytojas pateikia Organizatoriui, susikurdamas savo paskyrą. Organizatorius įsipareigoja šiuos duomenis naudoti tik šiems tikslams. Lankytojui sutikus, jo asmens duomenys gali būti naudojami ir tiesioginės rinkodaros tikslu. Lankytojas turi teisę bet kuriuo metu nemokamai atsisakyti gauti tiesioginės rinkodaros pasiūlymus jo nurodytu elektroninio pašto adresu. Apie atsisakymą gauti tiesioginės rinkodaros pasiūlymus, Lankytojas turi aiškiai ir suprantamai elektroniniu laišku pranešti Organizatoriui.

FESTIVALIO AKREDITACIJOS

BENDROSIOS NUOSTATOS  

23 - asis Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“ vyksta kovo 15 – 29d. Organizatorius taip pat gali paskelbti papildomas Festivalio savaites.  

Festivalio metu Festivalio svečiams, dalyviams ir kitoms asmenų grupėms ar organizacijoms gali būti išduodamos akreditacijos. Festivalio akreditacijos skirstomos į dvi kategorijas.  

 I kategorijai priskiriamos akreditacijos išduodamos žiuri nariams, rėmėjams, svečiams, partneriams žiniasklaidai ir industrijos renginio MEETING POINT – VILNIUS dalyviams, turintiems "Industrija + Kinas" akreditacijas.  

 II kategorijai priskiriamos akreditacijos, išduodamos organizatoriams, studentams, vertėjams ir savanoriams.  

Vardine akreditacija gali naudotis tik joje nurodytas asmuo. Pažeidus šią taisyklę, akreditacija bus konfiskuota.  

Praradus ar pažeidus akreditaciją, prašome apie tai nedelsiant pranešti Festivalio organizatoriams:  

• MEETING POINT – VILNIUS – industry@kinopavasaris.lt  

• ŽINIASKLAIDA – media@kinopavasaris.lt  

• VISOS KITOS – akreditacijos@kinopavasaris.lt  

PRIVILEGIJOS  

Festivalio akreditacija suteikia teisę lankytis:  

• industrijos renginyje MEETING POINT – VILNIUS (tik Industrija, bei Industrija + kinas akreditacijų turėtojams nėra būtina išankstinė registracija, visų kitų akreditacijų turėtojai apie savo dalyvavimą turi įspėti renginio organizatorius el. ptu: industry@kinopavasaris.lt iki kovo 26d, kitu atveju vieta renginyje nebus garantuota);  

• privačiuose industrijai skirtuose seansuose (kūrėjams pageidaujant ŽINIASKLAIDAI galimi apribojimai);  

• spaudos konferencijose (būtina išankstinė registracija);  

• įprastuose Festivalio programos seansuose visose Festivalio vietose.  

• Akreditacijos negalioja į: 

  • uždarus festivalio renginius;
  • atidarymo bei uždarymo seansus;
  • premjerinius lietuvių filmų seansus.  

Akredituotiems asmenims vietų skaičius kino salėse yra ribotas. Norėdami užsitikrinti vietą, prašome atvykti 15 min. prieš seansą ir palaukti akredituotiesiems skirtoje eilėje. Pastaba: kvietimai į specialiuosius Festivalio renginius – atidarymo ir uždarymo ceremonijas, vakarėlius ir kitus – organizatorių siunčiami asmeniškai. Patvirtinti apie dalyvavimą renginyje galėsite prisijungę prie savo „Lankytojo puslapio“ profilio arba elektroniniu paštu. 

INDUSTRIJA akreditacija aktyvi tik industrijos renginio metu: kovo 27-29 d. Vilniuje. Visos kitos akreditacijos aktyvios viso Festivalio metu: kovo 15 – 29 d. Taip pat papildomų savaičių metu TIK kino teatre Forum Cinemas Vingis.

AKREDITACIJOS ATSIĖMIMAS  

INDUSTRIJA  akreditaciją bus galima atsiimti nuo kovo 27 d. Festivalio industrijos informacijos centre – AMBERTON HOTEL (L. Stuokos-Gucevičiaus g. 1, Vilnius). Kitas akreditacijas bus galima atsiimti nuo kovo 15 d. Festivalio informacijos centre Vilniuje kino teatre FORUM CINEMAS VINGIS, Savanorių pr. 7 ir nuo kovo 15 d.:  

Kaune: Festivalio informacijos centre kino teatre FORUM CINEMAS, Karaliaus Mindaugo pr. 49;  

Klaipėdoje: kino teatre FORUM CINEMAS, Taikos pr. 61;  

Panevėžyje: kino teatre GARSASRespublikos g. 40. 

Vardinė akreditacija bus išduodama akredituotam asmeniui pateikus galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Pageidaujant, jog akreditaciją atsiimtų kitas asmuo, akreditacijos gavėjas privalo apie tai informuoti Festivalio organizatorius iš anksto el. paštu: akreditacijos@kinopavasaris.lt, nurodydamas atsiimančio asmens vardą ir pavardę.  

DUOMENŲ APSAUGA  

Jūsų pateikti asmeniniai duomenys – vardas, pavardė, kontaktai ir adresai – automatiškai išsaugojami, klasifikuojami ir laikomi Vilniaus tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ duomenų bazėje.  

Išdavus INDUSTRIJA/INDUSTRIJA + KINAS akreditaciją, asmeniniai duomenys yra naudojami industrijos renginio MEETING POINT – VILNIUS metu.  

Festivalis rūpinasi, kad Jūsų asmeniniai duomenys, pateikti registruojantis akreditacijai, būtų saugomi, neperduodami ir naudojami tik tuo atveju, kai siekiama gerinti Jūsų aptarnavimo kokybę ir komunikaciją.