Akreditacijos

MPV akreditacijos jau prekyboje

Dabar galite užsisakyti artėjančio renginio „Meeting Point – Vilnius“ akreditaciją internetu!

Pagaliau atidarome balandžio 2–4 dienomis Vilniuje vyksiančio Tarptautinio festivalio „Kino pavasaris“ renginio „Meeting Point – Vilnius“ akreditacijų platformą.

Nuo šiandien galite įsigyti savo INDUSTRY akreditaciją internetu. Akreditacija suteiks galimybę stebėti „Coming Soon“ sesijos pristatymus, dalyvauti „ToT – Talks on Tomorrow“ sesijoje, išgirsti diskusijas su įkvepiančiais industrijos specialistais ir susipažinti su daugybe naujų ir jau ne vienus metus industrijoje dirbančių profesionalų.

Taip pat turime puikų pasiūlymą norintiesiems ir dalyvauti industrijos renginyje, ir išvysti festivalio programos filmus.

AKREDITACIJŲ KAINOS IR PARDAVIMO LAIKAS

EARLY BIRD

Industrijos akreditacija – 50 Eur

Parduodama iki: 2019 m. kovo 3 d. (vietų kiekis ribotas)

Industrijos + festivalio akreditacija – 90 Eur

Parduodama iki: 2019 m. kovo 3 d. (vietų kiekis ribotas)

 

SPECIALUS PASIŪLYMAS

Industrijos akreditacija – 70 Eur

Parduodama iki: 2019 m. kovo 21 d. (vietų kiekis ribotas)

Industrijos + festivalio akreditacija – 100 Eur

Parduodama iki: 2019 m. kovo 21 d. (vietų kiekis ribotas)

 

LAST MINUTE

Industrijos akreditacija – 100 Eur

Parduodama iki: 2019 m. kovo 30 d. (vietų kiekis ribotas)

Industrijos + festivalio akreditacija – 160 Eur

Parduodama iki: 2019 m. kovo 30 d. (vietų kiekis ribotas)

 

Primename, kad perkantieji „Last Minute“ akreditacijas nebepatenka į MPV katalogą.

Sekite nuorodą ir užsisakykite savo akreditaciją. Patvirtinę registraciją, toliau pagal instrukcijas užpildykite formą, kuri patvirtins jūsų mokėjimą.

„Meeting Point – Vilnius“ – tarptautinis audiovizualinis industrijos renginys, kurio tikslas yra supažindinti, plėsti ir padėti Europos talentams ir debiutiniams filmams. Daugiau nei 250 kino industrijos profesionalų kartu siekia kurti ir stiprinti ryšius tarp skirtingų Europos regionų: nuo Baltijos šalių iki Pietryčių Europos, nuo Kaukazo iki Vakarų Europos.

Renginio programą sudaro:

  • greitai pasirodysiančių projektų pristatymas COMING SOON
  • „Shorts Library“: internetinė platforma, kurioje galėsite peržiūrėti anksčiau pristatytus filmus
  • „Industry Screening“ peržiūra
  • diskusijos ir pristatymai – „ToT –Talks on Tomorrow“
  • Talentų lizdas – nauja „Talent Department“ programa, kurios tikslas yra susipažinti ir ugdyti naujuosius industrijos profesionalus iš Baltijos šalių, Baltarusijos, Ukrainos ir Kaukazo šalių.

Renginys „Meeting Point – Vilnius“ organizuojamas per Tarptautinį Vilniaus kino festivalį ir remiamas Lietuvos kino centro, Lietuvos kultūros tarybos, Vilniaus miesto savivaldybės ir Kūrybiškos Europos biuro Lietuvoje kartu su Vilniaus kino klasteriu, „MAIA Workshops“, „Connecting Cottbus“, „ICO-Independent Cinema Office“, „Baltic Pitching Forum“, Portugalijos kino festivaliu, „Marché du Film“, „Golden Apricot“ kino festivaliu, Tarptautiniu Minsko kino festivaliu „Listapad“, Kūrybiškos Europos biuru Estijoje, Kūrybiškos Europos biuru Latvijoje.