april 30 - may 6
Distribution

Nemokami filmų seansai po atviru dangumi visoje Lietuvoje

Atsinaujinęs ir išaugęs festivalio KINO PAVASARIS projektas KINO KARAVANAS pradeda 2021 m. vasaros kino ekspediciją: per liepos ir rugpjūčio mėnesius aplankys net 40 Lietuvos miestų ir miestelių, kur surengs virš 100 filmų peržiūrų po atviru dangumi.

Aštuntus metus vykstantis KINO KARAVANAS Lietuvos regionuose rodys ryškiausius, daugiausiai kritikų pripažinimo bei žiūrovų simpatijų sulaukusius KINO PAVASARIO filmus, o programoje šiemet daug dėmesio bus skiriama emocinėms žmogaus būsenomis bei tvarumui.

Šio sezono naujiena – vienintelis tarp keliaujančių kino projektų Lietuvoje LED ekranas,  kuris reiškia ne tik įspūdingą vaizdo kokybę, bet ir galimybę rodyti filmus dienos metu. 

Visų renginių metų būtina laikytis tuo metu galiojančių pandemijos nulemtų saugumo reikalavimų.

Daugiau informacijos ir tikslios seansų rodymo vietos bei laikai bus nuolat pildomi ir skelbiami čia bei KINO KARAVANO Facebook paskyroje.

*Organizatoriai pasilieka teisę keisti repertuarą be išankstinio įspėjimo bei informuoja, kad kai kurių renginių metu žiūrovai bus fotografuojami bei filmuojami, o vaizdinė medžiaga – naudojama projekto veiklų viešinimo tikslais.

The content on our website is unavailable, because your internet browser is not up to date.

Please upgrade your browser or use a different one to enjoy our site to the fullest.

We apologize for the inconvenience.