Savanorio registracija

Asmeninė informacija

Patirtis

Savanorystės sritis

Tu padėsi užtikrinti, kad kino teatre viskas vyktų sklandžiai ir kiekvienas žiūrovas išeitų su šypsena. Žiūrovų pasitikimas, išlydėjimas, sklandūs kino seansai ir neįtikėtinos svarbos situacijų sprendimas - darbai, kurie kiekvieną dieną atneš vis daugiau džiaugsmo.

Būsi kartu su svarbiausiais festivalio svečiais nuo lėktuvo nusileidimo iki festivalio pabaigos. Užtikrinsi, kad svečias būtų vietoje ir laiku bei išsivežtų tik pačius geriausius prisiminimus apie Kino pavasarį. Tavo privalumas - užsienio kalbos.

Jei tau įdomu, kas naujo vyksta kino industrijoje, prisijunk prie Meeting Point Vilnius savanorių komandos.

Kasdiena bus vis kitokia. Vieną vakarą ruoši furšetą, kitą dieną - statysi pagrindines festivalio dekoracijas, o trečią - lauks dar viena įdomi misija!

Saugūs, bet nepavejami vairuotojai, kurie išvengs kamščių mieste ir pristatys svečią, maistą ar komandos narį į vietą laiku.

Tau bus pavaldūs visi festivalio kompiuteriai ir projektoriai.

Tau paklūsta skrajutės, plakatai ir laikraščiai. Tavo dėka visas miestas skelbs apie Kino pavasarį! Privalumas - greitos kojos arba ratai.

Žinosi, prie ko prieiti ir paklausti nuomonės apie festivalį.

Informacijos paieška prasideda čia. Jei galvoje gali sutalpinti 3 enciklopedijas, mėgsti bendrauti, gali parekomenduoti tinkamiausią filmą ir nebijai išmaniųjų technologijų - tavo vieta čia.

Subalansuota mokslo populiarinimo filmų mylėtojams, galintiems savanoriauti darbo dienos metu.

Motyvacija