Grįžti atgal

Gyvenk iš naujo

Realive

Project Lazarus

2016 / Ispanija, Prancūzija / 102 min / N-13
9.2
Viso balsų: 6, vidurkis: 9.2
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Režisierius - Mateo Gil
Scenarijaus autoriai - Mateo Gil
Aktoriai - Tom Hughes, Oona Chaplin, Charlotte Le Bon, Barry Ward, Julio Perillán
Prodiuseriai - Ibon Cormenzana, Ignasi Estapé
Operatorius - Pau Esteve Birba
Montažas - Guillermo de la Cal
Kompozitoriai - Lucas Vidal
Pardavimo agentas - Filmax International
Platintojas -
Gamybos kompanija - SC Films International
Dialogai - anglų
Subtitrai - lietuvių

Kultiniams ispanų režisieriaus Alejandro Amenabaro kūriniams „Jūros gelmėse“ (2005 m. „Kino pavasario“ atidarymo filmas), „Tezė“, „Atmerk akis“, pastarosios fantastinės dramos holivudiniam perdirbiniui „Vanilinis dangus“ (rež. Cameronas Crowe) ir psichologiniam trileriui „Metodas“ (2006 m. „Kino pavasario“ publikos simpatijų prizas) scenarijus parašęs Mateo Gilas kviečia į savo paties režisuotą mokslinės fantastikos trilerį apie nemirtingumą garantuojančius išradimus. Ar gali išlikti ta pati meilė per amžius?

Milžinišką krūvį pakeliančiam ir sėkmę prisijaukinusiam ambicingajam Markui kojas pakerta lyg iš dangaus nuridenta nelemta diagnozė: jo organizme įsirangęs vėžys sujauks visus gyvybinius organus per artimiausius metus. Gydytojai prognozuoja neišvengiamą pabaigą daugiausia po dvejų metų. Markas apsisprendžia užšaldyti savo kūną, kol bus išrasti veiksmingiausi vaistai nuo onkologinės ligos. 

Po 70 metų mes atsiduriame tarptautinės korporacijos laboratorijoje. Čia dirbantys mokslininkai yra atsakingi už Marko atgaivinimą. Pirmojo pasaulyje žmogaus atšaldymo procedūra nebus tokia idiliška, lengva ir paprasta, kaip suplanavo pats Markas. Jo laukia akistata su netikėtumais, kurių niekas negalėjo prognozuoti.

Apie režisierių