Grįžti atgal

Namai

Home

2016 / Belgija / 103 min / N-16
7.9
Viso balsų: 7, vidurkis: 7.9
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Namai on IMDb
Režisierius - Fien Troch
Scenarijaus autoriai - Fien Troch, Nico Leunen
Aktoriai - Sébastien van Dun, Mistral Guidotti, Loïc Batog, Lena Suijkerbuijk, Karlijn Sileghem, Els Deceukelier, Robby Cleiren, Yavuz Saçikara, Els Dottermans, Katelijne Verbeke, Jan Hammenecker, Kevin Janssens, Jeroen Perceval
Prodiuseriai - Antonino Lombardo
Operatorius - Frank van den Eeden
Montažas - Nico Leunen
Kompozitoriai - Johnny Jewel
Pardavimo agentas - Doc & Film International
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - flamandų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Už smurtinį elgesį nubaustas septyniolikmetis Kevinas paleidžiamas iš kalėjimo. Grįžti pas šeimą jis negali dėl sudėtingų santykių su tėvu. Naują gyvenimą Kevinas pradeda tetos šeimoje ir atlieka santechniko praktiką jų turimoje įmonėje. Greitai jis pritampa prie naujųjų namų ir suartėja su pusbroliu Samiu bei jo draugais. Tačiau ypatinga draugystė užsimezga su kompleksuotu ir užsidariusiu Džonu. Sužinojęs apie nepakeliamai sudėtingus Džono santykius su motina Kevinas trokšta padėti naujam draugui. Vieną vakarą įprastą trijulės gyvenimą sujaukia tragedija, išbandysianti jų draugystę ir lojalumą.

„Režisierei Fien Troch pavyksta sukurti įtemptus ir labai tikroviškus dviejų kartų konfliktus, tačiau daugiausia pagyrų ji nusipelno už daugiasluoksnius paauglių portretus. Gestais ir žvilgsniais filme pasakoma daugiau nei žodžiais, o filmo montažas sustiprina emocinį veikėjų įtaigumą.“ (M. Valiūnaitė)

Apie režisierių

Fien Troch (gim. 1978 m. Londerzelyje, Belgijoje).

Filmografija

„Kito laimė“ (2005), „Neišsakyta“ (2008), „Vaikas“ (2012), „Namai“ (2016, „Kino pavasaris“).