Grįžti atgal

Ana, meile mano

Ana, Mon Amour

2017 / Rumunija, Prancūzija, Vokietija / 127 min / N-13
7.8
Viso balsų: 31, vidurkis: 7.8
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Ana, meile mano on IMDb
Režisierius - Călin Peter Netzer
Scenarijaus autoriai - Călin Peter Netzer
Aktoriai - Mircea Postelnicu, Diana Cavalioti, Vasile Muraru, Carmen Tanase, Tania Popa, Adrian Titieni, Vlad Ivanov
Prodiuseriai - Călin Peter Netzer, Oana Iancu
Operatorius - Andrei Butică
Montažas - Dana Bunescu
Kompozitoriai -
Pardavimo agentas - Beta Cinema
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - rumunų, rusų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Toma ir Ana susitinka universitete. Tarp jų įsižiebusi aistra suteikia vilčių ir šviesių svajonių. Toma ir Ana jau seniai ieškojo tyros meilės. Ana kilusi iš komplikuotos šeimos ir dažnai kenčia nuo žiaurių panikos priepuolių. Problematiškiausios dienos šokiruoja, bet kartu įkvepia Tomą. Jis visapusiškai ir atsidavusiai palaiko Aną, derina susitikimus su įvairiausiais gydytojais. Kartu jaunoji pora vis labiau atsiriboja nuo savo šeimų ir izoliuoja save nuo draugų. Anos negalia ir sveikatos bėdos daro Tomą vis stipresnį. Ana pasijunta nėščia ir pradeda lankyti analitinės psichoanalizės terapiją, bet kaip tik tuomet Toma palūžta...

„2012 m. Berlyno kino festivalyje „Auksiniu lokiu“ už dramą „Vaiko pozicija“ apdovanotas rumunas Călinas Peteris Netzeris tyrinėja intymius beprotiškai įsimylėjusios poros santykius, apnuogindamas slapčiausius Rumunijos visuomenės tabu.“ (E. Pukšta)

Apie režisierių

Călin Peter Netzer (gim. 1975 m. Petrošani, Rumunijoje).

Filmografija

„Skudurų kamuolys“ (1994, trumpametražis), „Sausos akys“ (1995, trumpametražis), „Reklaminis plotas“ (1995), „Pagalbos telefonas“ (1996, trumpametražis), "Marija" (1997, trumpametražis), „Ėriukų sniegas“ (1998, trumpametražis), „Marija“ (2003), „Garbės medalis“ (2009), „Vaiko pozicija“ (2012), „Ana, mano meile“ (2017, „Kino pavasaris“).