Grįžti atgal

Baleto šokėjas

Dancer

2016 / Jungtinė Karalystė, Rusijos Federacija, Ukraina, Jungtinės Valstijos / 85 min / N-13
9.7
Viso balsų: 61, vidurkis: 9.7
Filmas pridėtas
Filmas ištrintas
Prisidėti prie filmų
Ištrinti filmą
Baleto šokėjas on IMDb
Režisierius - Steven Cantor
Scenarijaus autoriai - Steven Cantor
Aktoriai - Sergei Polunin
Prodiuseriai - Gabrielle Tana
Operatorius - Mark Wolf
Montažas - Federico Rosenzvit
Kompozitoriai - Ilan Eshkeri
Pardavimo agentas - Westend Films
Platintojas -
Gamybos kompanija -
Dialogai - ukrainiečių, rusų, anglų
Subtitrai - lietuvių, anglų

Pasaulis jį vadina „baleto Jamesu Deanu“, „gabiausiu savo kartos baleto šokėju“, „šokio pasaulio seksualiausia jaunąja žvaigžde“. Ukrainoje gimęs Sergejus Poluninas įsiveržė į baleto sceną lyg audra ir tapo Londono karališkojo baleto jauniausiu pagrindiniu šokėju per visą istoriją. O atliktą šokį, kurį nufilmavo Davidas LaChapelle’as skambant dainai „Take Me to Church“, „Youtube“ peržiūrėjo jau daugiau nei 17 milijonų žmonių. Poluninas prisipažįsta, kad kartais į sceną eidavo pavartojęs kokaino ar kitokių narkotinių medžiagų. Būdamas 25-erių, savo karjeros viršūnėje, jis metė baletą, pagrindine priežastimi įvardydamas „perdegimą“. Tačiau ar taip paprasta palikti baletą, kuris iš tavęs pareikalavo beveik viso gyvenimo?

„Intriguojantis menininko portretas. Poluninas – ne šiaip šokėjas, jis ir žmogus, kurį drasko vidiniai konfliktai, nepaleidžia demonai. Įdomu stebėti ne tik jo neįtikėtiną lankstumą ir lengvumą, bet ir pabandyti suprasti maištingą sielą.“ (S. Lingevičiūtė)

Apie režisierių

Steven Cantor (gim. JAV).

Filmografija

„Kruvini ryšiai: Sally Mann gyvenimas ir kūryba“ (1994, dok. f.), „Smūgis: už aksominio lyno“ (2000, dok. f.), „Endsvilis, Niujorkas“ (2000), „Willie Nelsonas: vis dar reiškia vis dar judu“ (2004, dok. f.), „Tai, kas lieka“ (2005, dok. f.), „garsiaiTYLIAIgarsiai: filmas apie „The Pixies“ (2006, dok. f.), „Jamesas Bluntas: Sugrįžimas į Kosovą“ (2007, dok. f.), „Lily Deile niekas nemiršta“ (2011, dok. f.), „Gaudant Tysoną“ (2015, dok. f.), „Baleto šokėjas“ (2016, dok. f., „Kino pavasaris“).