Žiūroviškiausias festivalio filmas „Tobuli melagiai“ – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

Nacionaliniu italų fenomenu vadinta komedija „Tobuli melagiai“ tapo ir „Kino pavasario“ žiūroviškiausiu filmu, kuris iš kino teatrų repertuarų nesitraukia ir festivaliui pasibaigus. Praėjus daugiau nei mėnesiui po 22-ojo „Kino pavasario, filmo lankomumo rodikliai stulbinantys – iš viso jį pamatė virš 20 tūkst. žmonių. „Tobulų melagių“ planuose – ir toliau juokinti Vilniaus, Kauno, o nuo gegužės 15 d. ir Klaipėdos žiūrovus.

Italų režisierius Paolo Genovese dramedija „Tobuli melagiai“ (orig. „Perfetti sconosciuti“, angl. „Perfect Strangers“) kelia klausimą: kaip gerai pažįstate savo geriausią draugą ar antrąją pusę? 

Grupelė draugų susirenka prie bendro vakarienės stalo ir nusprendžia pažaisti žaidimą: visi mobilieji telefonai sugula ant vaišių stalo, kiekviena SMS žinutė perskaitoma kompanijai girdint, kiekvienas skambutis atsiliepiamas įjungus garsiakalbį. Paprasta ir aišku. Intriguojančio žaidimo tikslas – įrodyti, kad nė vienas neturi ko slėpti. Tačiau argi taip būna?

Puikiai suvaidinta, jaudinanti, tuo pačiu ir juokinga, ir rimta komedija už geriausią scenarijų jau apdovanota Niujorko TRIBECA ir Kairo kino festivaliuose. Po pasaulį keliaujančio filmo komikai bei režisierius pelno tiek festivalių žiūrovų, tiek žiuri simpatijas.

Įsitvirtinę kino teatrų repertuaruose, „Tobuli melagiai“ negreitai užleidžia vietą kolegų darbams. Taip nutiko ir Lietuvoje. Pamačiusiųjų filmą komentarais mirgančioje socialinėje medijoje netilo prašymai „Tobulus melagius“ parodyti ir uostamiestyje. Kol kas čia suplanuoti du seansai – gegužės 15 ir 17 dienomis.

Filmo repertuaras Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje – čia.