Kino karavanas

KINAS ATVAŽIUOJA PAS JUS!

Jau šį birželį kelionę po Lietuvos miestus ir miestelius pradės didelės sėkmės sulaukęs edukacinis projektas „Kino karavanas“. 2016 m. per 4 mėnesius įvyko 50 nemokamų kino seansų, kuriuos pamatė virš 10 000 Lietuvos regionų gyventojų. Kartu galime daug! Todėl, kviečiame visų miestų ir miestelių savivaldybes bei įstaigas jungtis prie „Kino karavano“ ir padovanoti savo gyventojams kino šventę.

„Kino karavaną“ judėti į priekį skatina noras kokybišką, autorinį kiną padaryti lengvai prieinamą kuo platesnei, įvairaus amžiaus auditorijai, skirtingiems socialiniams sluoksniams. Supažindinant Lietuvos miestų ir miestelių gyventojus su naujausiais pripažintų kino menininkų darbais, turtinamas kultūrinis Lietuvos regionų gyvenimas ir mažinama jų socialinė atskirtis.

KINO KARAVANAS 2017 BIRŽELIS - RUGSĖJIS

Jei turite pasiūlymų ir norite bendradarbiauti – pildykite „Kino karavano” anketą. VšĮ „Kino pavasaris“ skatina visų miestų, į kuriuos užsuks KINO KARAVANAS, savivaldybes įsitraukti į projektą ir kartu edukuoti, lavinti Lietuvos gyventojus.

Kontaktai

Ieva Pačkauskaitė
+370 674 17336
ieva@kinopavasaris.lt