Patarimai, kaip išsirinkti filmus

Oficialu – jau kovo 5 dieną, prasideda bilietų prekyba į naujų vėjų kupiną  „Kino pavasarį“. Festivalio organizatoriai, artėjant bilietų pardavimams, dalijasi patarimais, kaip nepasiklysti jų kruopščiai ir atsakingai sudarytoje gero kino programoje.

Festivalio mobilioji programėlė 

"Kino pavasaris 2017" komfortą vertinančiam žiūrovui čia leidžiama sužinoti visas naujienas ir iš suintrigavusių filmų susidaryti savo festivalio programą. 

ERGO kino testas

Tai praėjusiais metais pasiteisinęs, šiemet dar labiau patobulintas testas kino mylėtojams. Atsakęs į kelis paprastus klausimus, žiūrovas gauna asmenines filmų rekomendacijas: www.ergo.lt/kinopavasaris

Festivalio naujienlaiškis

Svarbiausios festivalio naujienos – tiesiai į pašto dėžutę tik festivalio naujienlaiškio gavėjams. Registruokis ir laimėk akreditaciją, su kuria galėsi stebėti visus norimus filmus. 

„Naujienos“ 

Šioje festivalio inernetinės svetainės skiltyje rasite išsamias visų festivalio programų ir filmų apžvalgas. Sekti naujienas galite jau dabar.

Vaizdo medžiaga

Labiau mylintiems vaizdą nei tekstą siūloma apsilankyti festivalio svetainėje esančioje video rubrikoje, kur rasite tiek įvairių rekomendacijų, tiek filmų programų anonsų bei kitos įdomios informacijos.

Festivalio komandos rekomendacijos

Geriausia apie filmus sužinoti iš tų, kurie juos jau matė ir kinu gyvena ištisus metus. Festivalio organizatoriai sudarė savo favoritų dešimtukus

Dienos filmai

Kokius dienos filmus rekomenduoja festivalio komanda?

Festivalio leidiniai

Kino teatruose jau galima rasti festivalio atspausdintą programėlę su filmų aprašymais ir repertuarą. 

Festivalio paskyra socialiniame tinkle „Facebook Instagram

Keturi programos sudarytojai išsirinko po vieną filmą 

Festivalio programos sudarytojai, norėdami padėti žiūrovui nepasiklysti tarp kino meistrų intriguojančių naujienų ir sėkmingų debiutų, išskyrė juos sujaudinusius, privertusius nusišypsoti, šokiravusius ir įkvėpusius filmus. 

Filmas, kuris privertė nusišypsoti: 

Filmas, kuris šokiravo:

Filmas, kuris sujaudino:

Filmas, kuris įkvėpė:

2017 m. festivalio filmų programa: http://kinopavasaris.lt/lt/programa